Haber

Tercanlı öğrenciler Erzincan’da kupaları topladı

Erzincan Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü ile okul sporları organizesinde “Okullararası Bocce Müsabakaları” yapıldı. Erzincan Gençlik ve Spor Merkezi bocce alanında düzenlenen ve karşılaşmalarda madalya kazanabilmek için kıyasıya çaba eden atletler, rakipleri karşısında ter döktü. Renkli imgelerin ortaya çıktığı karşılaşmalarda Tercan ilçesinden okullar damga vurarak kupaları topladı. Dereceye girenlere Bocce ve Dart sporları vilayet temsilcisi Mehmet Köksal, tertip komitesi üyeleri ile antrenör, atlet ve hakemlerin iştirakiyle düzenlenen merasimle kupa ve madalyaları verildi.

Müsabakalar sonunda 2022-2023 Erzincan ili okul sporları bocce vilayet birinciliği karşılaşmalarında erkekler kategorisinde Vücut Eğitimi öğretmeni Seval Çalık önderliğinde Tercan Anadolu Lisesi vilayet ikincisi Vücut Eğitimi Öğretmeni Emre Çalık önderliğinde Tercan Şehit Recep Gündüz Anadolu İmam Hatip Lisesi vilayet üçüncüsü, Tercan Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi vilayet dördüncüsü olarak kupa kazandı.

Bocce genç kızlar karşılaşmasında Tercan Şehit Recep Gündüz Anadolu İmam Hatip Lisesi Vilayet birincisi olarak bölge karşılaşmalarında Erzincan vilayetini temsil etmeye hak kazandı.

Müsabakalarda başarılı olan okullar, küme karşılaşmalarında Erzincan’ı temsil edecekler. – ERZİNCAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu