Haber

İstanbul’da BTP’ye katılımlar sürüyor

İSTANBUL (İGFA)- BTP İstanbul İnsan Kaynakları ve Uyum Başkanlığının düzenlediği programa BTP İstanbul İnsan Kaynakları Lideri Doç. Dr. Ali Bestami Kepekçi, BTP Genel Lider Yardımcısı Seçkin Karabulut ve BTP Sözcüsü Emre Polat da katıldı.

Programda konuşan Genel Lider Yardımcısı Nadir Karabulut, BTP’nin bugüne kadar yapılan yanlış siyasetin önünde duran tek siyasi irade olduğunu öne sürdü.

“BTP VE HÜSEYİN BAŞ İSMİNİ ÇOK DUYACAKSINIZ”

BTP Sözcüsü Emre Polat ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘ekonomik kriz diyorlar ama yollar araba dolu’ şeklindeki sözlerine cevap verdi.

Polat, “Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘AVM’leri görmüyor musunuz, restoranlarını görmüyor musunuz dolup taşıyor, yolları görmüyor musunuz lüks arabalarda geçilmiyor’ diyor. Genel Liderimiz Hüseyin Baş’ın buna güzel bir cevabı olmuştu, ‘Yüzde 10’nun refahını yüzde 90’a pazarlıyorlar’ demişti. Bağımsız Türkiye Partisi ismini çok duyacaksınız, Hüseyin Baş ismini çok duyacaksınız. Ben burada siyasetçi kimliğimden sıyrılıp tarihçi kimliğimle söylüyorum; Bu günü bir yere not edin, biz sizlerle beraber bu ülkeyi yöneteceğiz. Bizim gibi genç bir kadro yok ve biz bu ülkeyi sizlerle birlikte yönetmek istiyoruz. Genel başkanımız , ‘ben gençlerin başkanı olmak istemiyorum, gençlerle bu ülkeyi yönetmek istiyorum’ diyor. İstesek de istemesek de periyot ve periyodun getirdikleri bizleri o noktaya taşıyacak” dedi.

Yemekli toplantıda BTP’ye katılan vatandaşlara rozetleri takılırken, BTP saflarına geçen vatandaşlar da neden BTP’yi tercih ettiklerini tabir eden kısa birer konuşma yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu