Yaşam

Hayatının en özel hediyesini en özel gününde aldı! 20 yıl sonra Melis Sezen’e mektup

Son olarak Gülcemal dizisiyle izleyici karşısına çıkan Melis Sezen, PTT Cumhuriyetin 100. Yılına Mektup projesi kapsamında gönderilen mektubu aldı. Ünlü oyuncu, 20 yıl önce babasının kendisine ve ailesine yazdığı mektubu paylaşarak, “Bugün en özel günde hayatımın en özel hediyesini aldım! Yıl 2023, Cumhuriyetimizin 100. Yılı. ” Notunu düşürdü.

MEKTUPLAR ADRESLERİNE ULAŞIYOR

PTT 2002 yılında düzenlenen “Cumhuriyetimizin 100. Yılından 2023 Yılına Mektup Kampanyası” kapsamında yazılan mektuplar adreslere ulaştırılmaya başlandı. Ünlü oyuncu Melisa Sözen de mektup alan isimler arasında yer aldı.

BABASININ 20 YIL ÖNCE YAZDIĞI MEKTUBU ALINDI

Ünlü oyuncu, babasının kendisine ve ailesine yazdığı mektubu paylaştı. Mektubun yanına yerleştirilen anılar genç oyuncuya nostalji yaşattı. İkramdan çok etkilenen ünlü oyuncu şunları yazdı;

“HAYATIMIN EN ÖZEL HEDİYESİNİ EN ÖZEL GÜNDE ALDIM”

“Bugün, en özel günde hayatımın en özel hediyesini aldım! Yıl 2023, Cumhuriyetimizin 100. yılı. Atatürk’ün dediği gibi ‘En büyük bayramınız kutlu olsun!’ Bundan 20 yıl önce, 29.10.2002 tarihinde, 1. sınıfta okulumla ilk kez Cumhuriyet Bayramı’na giderken babam, Cumhuriyetin 100. Yılı olan 29 Ekim bugün için bana ve ailemize bir mektup yazmıştı. , 2023. Şimdi, 20 yıl sonra bu mektup geldi. Tabii bu güne kadar mektubu hiç duymamıştım. İlk haberi aldığımda inanamadım. “Nasıl yani bu bir mektup mu? 20 yıl öncesinden bugün bize gelen mektup?” Mektupta benim yazmayı yeni öğrendiğim el yazım var… “Bak Ali. Ben bunları yazdım ve tatile katıldım, babam da bugün okumamız için bir mektup yazdı. Fotoğraflarımız ve o zamanın parası, rahmet paramız. Ve babamın tüm ailemize yazdığı şey. Bugün…

Ve Sevgili PTT, ne güzel bir fikir, ne ince bir niyet, ne sevgi dolu bir proje, özümüzü ve birliğimizi ifade ediyor, 20 yıl önce bugün Cumhuriyetin 100. Yıldönümü için mektup yazıyoruz. Eminim ki pek çok konut dünyanın en özel ikramını almış ve dünyanın en özel, tarifsiz duygularını yaşamıştır. Böyle bir projeyi gerçekleştirdiğiniz, o mektupları 20 yıl boyunca bozulmadan sakladığınız, bugün bize en özel hediyeyi göndererek birlik ve beraberliğimizi en güzel şekilde gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yaşasın Cumhuriyet! sonsuza kadar”

derepazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu