Yaşam

Tarantino son kez perde arkasında: Brad Pitt’e teklifte bulundu

“Ucuz Roman”, “Soysuzlar Çetesi”, “Bir Zamanlar Hollywood’da”, “Rezervuar Köpekleri” ve “Kill Bill” gibi değerli yapımların yaratıcısı Quentin Tarantino, onuncu ve son filmi için hazırlıklarını sürdürüyor.

Adı “Film Eleştirmeni” olacak ve Hollywood’daki grev nedeniyle çekimleri ertelenen filmin 1970’li yıllarda Los Angeles’ta geçmesi planlanıyor.

Filmle ilgili pek çok detay henüz açıklanmasa da “The Movie Critic”in, tüm zamanların en ünlü film eleştirmenlerinden Pauline Kael’in hayatını konu alacağı tahmin ediliyor.

BRAD PİTT BAŞrolde Olabilir

NTV’nin haberine göre; Brad Pitt’e filmde rol teklif edildiği ortaya çıktı. Pitt’in bu yıl Formula 1 filminin çekimleri nedeniyle oldukça yoğun olacağı görülse de Pitt’in gerçek filmi The Movie Critic’in çekimlerine yıl ortasında veya sonunda başlayabileceği belirtiliyor.

Filmin prodüksiyonu henüz bir sinema şirketi tarafından yapılmadı.

PİTT VE TARANTINO KAÇ KEZ FİLM ÇEKTİ?

Pitt daha önce Tarantino’yla Soysuzlar Çetesi (2009) ve Bir Zamanlar Hollywood’da (2019) filmlerinde çalışmıştı. Pitt, ‘Bir Zamanlar… Hollywood’da’ filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu