Yaşam

Taçsız Prenses nerede çekiliyor? Hangi şehir ve ilçede çekiliyor? Taçlı Prenses dizisi nerede çekildi?

Yapımcılığını Volkan Keskin’in üstlendiği, yapımcılığını Pınar Bulut ve Onur Koralp’ın yazdığı, ” taçsız prenses” dizisi çok yakında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki Taçsız Prenses nerede çekiliyor? Taçsız Prenses dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor? Dizi nerede çekildi?

HAÇLI PRENSES NEREYE ALINIR?

Dizinin çekimleri genellikle İstanbul’da yapılıyor. Dizinin ilk tanıtım fragmanındaki sahneler İstanbul Beyoğlu’nda geçiyor. Dizinin bazı sahneleri Galata Kulesi yakınlarında çekildi.

ÇAPRAZ PRENSES SORUNU NEDİR?

Dizide; Hayalperest annesi Şirin’in (Feride Çetin) masallarıyla büyüyen Masal (Elif Kurtaran), annesinin kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanın içine hapsolur ve elinden gelenin en iyisini yapabilen hiddetli, gaddar bir kıza dönüşür. herhangi bir şey. Masal’ın takviyeleri ilk göreceği kişi öğretmeni Evgin (İsmail Hacıoğlu) olurken, zamanla işler herkes için tersine dönecektir. Kahramanımız kendi masalını ararken, hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını birer birer tamamlayacak ve Masal’a en yakın kişi, yanından hiç ayrılmayan köpeği Köfte olacaktır…

ÇAPRAZ PRENSES TAKIMINDA KİMLER VAR?

İsmail Hacıoğlu

Sümeyye Aydoğan

Tolga Tekin

Elif Kurtaran

seda akman

Mustafa Kırantepe

Feride Çetin

Merve Bulut

Merve Şen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu