Haber

Halk TV’de CHP’li kadroya tepki: Ekranlara davet ettiğimiz birçok kişi gelmiyor

Tarihi 2023 seçimlerinde ezici bir üstünlüğe sahip olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 52,18 oyla Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Batı destekli muhalefeti derinden sarstı.

Arkasında terör örgütü PKK ve siyasi uzantısı HDP olan Kılıçdaroğlu, FETÖ’nün sosyal medya tüm çabalarına rağmen vatanseverler tarafından kara lekeye takıldı. 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde ağır bir yenilgiye uğrayan CHP genel başkanı sayesinde muhalefette etki alanını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan ABD kontrolündeki terör örgütleri de yenildi.

KILIÇDAROĞLU SANDALYESİNİ BIRAKMAK İSTEMİYOR, İÇ İSYAN BAŞLADI

Seçimlerde her zaman olduğu gibi yenilen Kılıçdaroğlu istifa etmek istemezken, partinin kaybeden tarafında yer alan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da dahil olmak üzere birçok kişi siyasi kazanç mücadelesi veriyor. Ayrıca CHP’de etnik mezhepsel bir grup ve 10 Aralık Hareketi’nin kontrolünü durdurmak isteyen milliyetçiler Kılıçdaroğlu’na karşı ayaklanma hazırladı.

MİSYONDAN SONRA KONUMLANIRLAR

Öte yandan seçim öncesi sürekli bu kanallarda çıkan CHP’lilerin isimlerine bu mecralardan ulaşılamıyor. Halk TV’de bile vahim duruma tepki yağdı.

HALK TV’de İtiraf: DAVET ETTİĞİMİZ MUHALEFET EKİBİ KATILMAK İSTEMİYORDU

Halk TV’de Murat Ağırel, ” Ekranlara davet ettiğimiz birçok kişi gelmiyor.Moderatör Şule Aydın eleştirirken şunları söyledi: Seçim sürecinde bazen bizim zamanımız olmadı, bazen de muhalefet partilerinin kadroları zaman bulamadı ve uyum sağlayamadı. Ama çoğu zaman ikisi de buraya gelmek istedi ve biz onları davet ettik. Nedense bu yayın için sizin adınıza tüm muhalefet çalışanlarına bir soru sormak istedik. Ya telefonlarımıza gelen isimlere ulaşamadık ya da bir şekilde bahaneler uydurup katılmak istemediler. İlginç. Sorular soracağız ve sizin adınıza cevap vereceğiz. Bu işin muhasebesi var.’ sözlerini kaydetti.

palandoken-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu