Haber

Aşk Adamı Volkan Demirel’in Ailesi İle İlgili Açıklamaları “Babası Mezara Ne Zaman Gider?” söylememi sağladı

Aşk denilince aklımıza gelen ilk isimlerden biri olan Volkan Demirel, eşi Zeynep Demirel ile birlikte magazin gündeminin en popüler çiftlerinden biri. Volkan Demirel’in ağzından çıkan her söz ne olursa olsun… Demirel bu kez ailesiyle ilgili yaptığı açıklamalarla ‘ne zaman şansımız olacak?’ diye soruyor. söylememi sağladı.

Fenerbahçe taraftarının gönlünde ayrı bir yere sahip olan Volkan Demirel, 21 Eylül 2010 tarihinde 2009 yılının Miss Belçika güzellik kraliçesi Zeynep Sever ile evlendi.

Hem spor hem de magazin dünyasında sıkça konuşulan bir isim olan bu çift, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.

Birbirlerine ne kadar aşık olduklarını her bakışından anlayabildiğimiz bu çift, sosyal medyada paylaştıkları pozlarla da gözlerimizi açıyor.

Her açıklamasında bize “baba ne zaman, ne zaman mezara girer?” diye soruyor. Bunu bize söyleten Volkan Demirel, bu kez ailesiyle ilgili yaptığı açıklamalarla yürekleri hoplattı.

Volkan Demirel yaptığı açıklamalarda, “Eşim ve kızım benim en büyük aşklarımdır.”

“Aşk bir süre sonra yerini alışkanlığa bırakıyor. Aşk sadece bir duygu. Zeynep’le aramızdaki aşk değil, başka bir şey.” Açıklamalarda bulunan Volkan Demirel her zaman olduğu gibi bizi aşka imrendirdi.

habercarsibasi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu