Teknoloji

Acer, PCR Materyalleriyle Yapılan İlk Çevre Dostu Wi-Fi 6E Mesh Router’ı Tanıttı

Kasasında yüzde 30 PCR plastiği kullanan Acer Connect Vero W6m, tri-band AXE7800 özelliği sayesinde 7.8 Gbps’ye kadar maksimum hızlara ulaşabiliyor ve özel Eco modu ile yüksek performans ve güç verimliliğini bir araya getiriyor.

Acer, kasasında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş (PCR) malzemeler kullanan ve verimli güç tüketimi için Eco moduna sahip ilk çevre dostu Wi-Fi 6E yönlendirici Acer Connect Vero W6m’yi tanıttı. Dört çekirdekli 2 GHz işlemci tarafından desteklenen yönlendirici, Wi-Fi 6E Tri-Band AXE7800[1,2] dahil olmak üzere bir dizi birinci sınıf iletişim, kapsama ve güvenlik özelliği içerir.

Acer Inc. IoB Genel Müdürü Wayne Ma, “Wi-Fi 6E Mesh destekli Acer Connect Vero W6m yönlendiricimizi piyasaya sürmekten ve ağ cihazı portföyümüzü genişletmekten büyük heyecan duyuyoruz. Wi-Fi 6E Triband takviyesine sahip bu ürün konutlarda veya ofislerde geniş kapsama alanı ile hızlı ve güvenilir bağlantı sağlar.Çevre dostu Vero serimizin en son üyesi olan bu performans odaklı model, Acer’ın çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirmesine yardımcı olma taahhüdümüzü göstermesi açısından da büyük değer taşıyor ve karbon ayak izimizi en aza indiriyoruz.”

Hızlı ve Sorunsuz Wi-Fi 6E Bağlantısı

Acer’ın ilk çevre dostu yönlendiricisi Acer Connect Vero W6m, Wi-Fi 6E bağlantısını destekler ve Avrupa Komisyonu Radyo Ekipmanı Direktifi tarafından belirlenen güvenlik standartlarına uygundur. Wi-Fi 6E Triband (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz[1.2]) AXE7800 aktarım hızlarını destekleyen cihaz, çevrimiçi olduğunda 7,8 Gbps’ye kadar hızlı ve kararlı internet bağlantısı sunar. Wi-Fi 6E yönlendirici ayrıca 4 adede kadar birimle eşleştirilebilir ve ölü noktaların ortadan kaldırılmasına yardımcı olarak daha geniş kapsama alanı sağlar. Cihaz, ikili ağ sisteminde 465 m2’ye kadar ve dört ağ sisteminde 930 m2’ye kadar olağanüstü ağ kapsama alanı sunar [1,3]. MediaTek dört çekirdekli 2 GHz A53 işlemci, 1 GB LPDDR RAM ve 4 GB bellek kapasitesi ile güçlendirilen Acer Connect Vero W6m, yüksek bant genişliği gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Veri korumaya ve güvenliğe büyük önem veren Wi-Fi 6E router, EU EN 303 645 (RED) Siber Güvenlik Standartlarını geçen ilk router olma özelliğini taşıyor. Acer’ın Predator Connect W6 ve Predator Connect W6d gibi performans odaklı yönlendirici portföyüne Vero Connect W6m yönlendiricisinin eklenmesi, şirketin tüm kullanıcılar için kaliteli ve güvenilir ağ bağlantıları sağlayan yenilikçi iletişim cihazları sağlama taahhüdünü gösteriyor.

Hem içeride hem dışarıda çevre dostu

Çevre dikkate alınarak tasarlanan cihaz, Acer’ın enerji tasarruflu özelliklerine şasisinden CO2 emisyonlarını azaltma taahhüdünü yansıtıyor. Ayrıca ambalajında ​​yüzde 100 geri dönüştürülebilir kağıt kullanılmaktadır.

Minimalist ve kompakt tasarımıyla Acer Connect Vero W6m kasası yüzde 30 PCR içerir ve parke taşı gri rengiyle her türlü ofis veya konut kurulumuna kolayca uyum sağlar. Özel Eco modu işlevi, kullanılmadığında uyku sürelerini yöneterek ve bilgi frekansı dağıtımını verimli bir şekilde düzenleyerek yönlendiricinin ve diğer bağlı cihazların güç tüketimini optimize eder.

Özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Belirli pazarlarda bulunabilirlik, yapı özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen acer’daki en yakın Acer ofisi ile iletişime geçin.

Ürün resimleri ve özellikleri için Acer’ın basın kitine göz atabilir veya tüm duyuruları görmek için Computex basın odasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gulsehirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu