Yaşam

Zorlu PSM’den Notre Dame de Paris Müzikalinden Anneler Gününe Özel Kampanya

Victor Hugo’nun ölümsüz aşk hikayesi Notre Dame’ın Kamburu’ndan uyarlanan, sevginin her duygusuna hitap eden muhteşem besteleri ve etkileyici koreografileriyle “Notre Dame De Paris” müzikali, Anneler Günü’ne özel Violent PSM’de bir kez daha Türkiye’deki sanatseverlerle buluşuyor. kampanyasıyla eşsiz bir kutlama fırsatı sunuyor. Notre Dame de Paris müzikali için 14 Mayıs’a kadar satın alınabilecek kampanya biletleri, 21 Mayıs’a kadar sahnelenecek tüm oturumlarda geçerli olacak. %20 indirim sunan kampanya, “Anneler Gününe Özel İndirim” kategorisinde 3 ve üzeri bilet alımında geçerli olacaktır.

Victor Hugo’nun ölümsüz aşk hikayesi Notre Dame’ın Kamburu’ndan uyarlanan, İtalyan yazar ve besteci Richard Cocciante ile efsanevi Fransız besteci Luc Plamondon’un uyarladığı Notre Dame de Paris müzikali, ilk sahneye çıktığı 1998 yılından bu yana izleyenleri büyüledi. 30 kişilik dev bir ekip, 21 Mayıs’a kadar Strong PSM Turkcell Sahnesi’nde, 30 kişilik dev bir ekip, hayranlık uyandıran rengarenk koreografisi ile aşkın dillere destan hikayesini Fransızca orijinal dilinde seslendirecek.

5 Mayıs’taki ilk gösteriminden bu yana izleyiciler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Notre Dame de Paris müzikalinin kampanya biletleri 14 Mayıs’a kadar alınabilecek ve 21 Mayıs’a kadar sahnelenecek tüm seanslar için geçerli olacak. %20 indirim sunan kampanya, “Anneler Gününe Özel İndirim” kategorisinde 3 ve üzeri bilet alımında geçerli olacaktır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kemaliye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu