Teknoloji

TCL Electronics en son QLED ve Mini LED TV’lerini tanıttı

98 inç kategorisinde dünyanın en çok tercih edilen ikinci televizyon markası TCL, yeni Google TV ailesini tanıttı. TCL’in üstün ses ve görüntü teknolojilerine sahip yenilikçi Küçük LED ve QLED TV modelleri Haziran ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

Türkiye’deki Ürünler Bilkom Güvencesi ilepiyasaya sürmek   TCL Electronics, Google TV ürün yelpazesini yeni modellerle genişletmeye devam ediyor. TCL’den Bilkom işbirliğiyle Türkiye’de üretilecek yeni nesil Mini LED ve QLED televizyonlar; Gelişmiş parlaklık, tasarım ve ses özellikleriyle birlikte gelir. 50 inçten 98 inçe kadar daha fazla ekran seçeneğine sahip olan TCL televizyonlar, performans odaklı geliştirmeleri ve oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyan özellikleriyle öne çıkıyor.

Yenilikçi Ekran Teknolojisi ile Hayal Gücünüzü Artırın

Mini LED teknolojisinin öncüsü ve başkanı olan TCL’nin Küçük LED TV serisinin en yeni üyesi C845, HDR 2000 nit ile şimdiye kadarki en yüksek parlaklık seviyelerine ulaşarak, sonsuz kontrast boyutlarına, yüksek verimliliğe ve genişliğe sahip Küçük LED’lerin sağladığı daha fazla yerelleştirme sağlar. ışık açısı. Karartma bölgesi ile çalışma. 55”, 65”, 75” ve 85” modelleri bulunan ve AiPQ İşlemci 3.0 ile çalışan TCL C845, Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos sayesinde benzersiz sesle olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

Yepyeni C745 ve C645 QLED TV’lerle Sayısız Renk ve Sonsuz Eğlence

Oyuncular için TCL tarafından geliştirilen TCL C745, pürüzsüz, keskin ve renkli HDR manzara kalitesi için QLED teknolojisini Tam Dizi Yerel Karartma teknolojisi, 4K HDR, 144Hz VRR yenileme hızı ve 240Hz Oyun Hızlandırıcı ile birleştirir. HDR 1000 nit parlaklık ve AiPQ İşlemci 3.0 tarafından desteklenen C745, FreeSync Premium Pro ile HDR oyunları, filmleri ve diğer içerikleri oynatırken mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlar; görüntü yırtılmasını ve donmasını en aza indirir.

Yeni TCL C645 ise olağanüstü renk vaadi için TCL QLED teknolojisi, Dolby Vision ve Dolby Atmos onaylı ve 120 Hz Oyun Hızlandırıcı ile donatılmıştır ve bu da onu yüksek kaliteli ve etkileşimli konut eğlencesi arayanlar için mükemmel bir seçim haline getirir. deneyimler.

Yeni lansmanla ilgili olarak TCL MEA Genel Müdürü Sunny Yang şunları söyledi: TCL’nin en yeni nesil Mini LED ve QLED TV’lerini Orta Doğu ve Afrika pazarına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız, gelişen tüketicilerimizin ihtiyaçlarına hizmet etmek ve onlara birinci sınıf, olağanüstü bir eğlence deneyimi için en son teknolojiyi sağlamaktır. Ayrıca ev aletlerinde hayatlarını kolaylaştıracak en yeni ürünlerimizi sergilemek için sabırsızlanıyoruz.

TCL MEA Kıdemli Pazarlama Müdürü Mohammed Minhajuddin şunları söyledi: TCL’nin MEA bölgesindeki büyümesi geçen yıl gerçekten dikkat çekiciydi. MEA bölgesindeki TV portföyümüzü genişleterek, müşterilerimize ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına uyacak şekilde teknolojiyle kişiselleştirmeleri için daha fazla seçenek sunuyoruz. Ürünlerimizin kalitesi, gelecek hedeflerimizi ilerletmede hayati bir rol oynadıklarını göstermektedir.

TCL’nin 2023 Google TV ürün ailesi, Haziran ayı itibarıyla Bilkom’un geniş online ve fiziki satış ağında yerini alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu