Haber

Modacı Melisa Naz Özmen’e Hırsızlık Şoku: 4 Milyon TL’lik Mücevher Çalındı

Modacı Melisa Naz Özmen’in Kadıköy’de bulunan konutuna giren hırsızlar, meskendeki çelik kasayı ve mücevherleri alarak kayıplara karıştı. Yaklaşık 4 milyon liralık hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Hırsızlar, 4 milyon liralık mücevher ve ziynet eşyasıyla birlikte binadan ayrılarak kayıplara karıştı

Ünlü modacı Melisa Naz Özmen’in Kadıköy Bağdat Caddesi’nde bulunan konutuna 11 Ekim tarihinde saat 03.00 sıralarında arabalarıyla gelen ve yüzlerini kapatan 2 kuşkulu, apartmanın kapı şifresini tuşlayarak içeri girdi. Bina boşluğundaki pencereyi kullanarak birinci katta bulunan dairenin balkonundan meskene ulaşan şüpheliler, yatak odasındaki dijital çelik kasayı aldı ve çekmecedeki mücevherleri çantaya doldurdu. Hırsızlar yaklaşık 4 milyon liralık mücevher ve ziynet eşyasıyla birlikte binadan ayrılarak kayıplara karıştı. Durumu polis takımlarına bildiren Özmen, şüphelilerin bir an evvel yakalanmasını istediğini söyledi.

“Apartmanın holünü kullanarak oradaki ara camdan benim balkonuma ulaşıp balkonumdan da direk yatak odama girdiler”

Yaşadıklarını anlatan Melisa Naz Özmen, ‘Maalesef yakın vakitte başımdan çok bahtsız bir olay geçti. Cenazem vardı, hastam vardı ve tam o sırada benim bu felaketimden yararlanarak konutuma hırsızlar girdi. Olay 6 dakikada çok süratli ve profesyonel halde gerçekleşti. Hırsızlar kapımın şifresini bilerek içeri girdiler. Apartmanın holünü kullanarak oradaki orta camdan benim balkonuma ulaşıp balkonumdan da direk yatak odama girdiler. Orada bulunan dijital çelik kasamı aldılar. Birebir vakitte çekmecemde bulunan mücevherlerimi çantama doldurarak tam 6 dakika içinde çok itidalli formda operasyonu gerçekleştirip binayı terk ettiler araçlarına binip uzaklaştılar’ dedi.

“Failler hala bulunamadı, bunun da üzüntüsünü yaşıyorum 1 buçuk aya yaklaşmış olmamıza rağmen”

Konuşmasına devam eden Özmen, ‘Yakın vakitte kaybettiğim benim için değeri çok büyük olan anneannemden kalma yüzükler, safir, yakut, zümrüt olmak üzere yüzük ve kolyeler, pırlanta gerdanlıklar ve saatlerim mevcuttu kasanın içinde. Bu sıkıntı vaktimde başıma bu türlü bir şeyin gelmiş olması daha büyük bir acı. Ve failler hala bulunamadı, bunun da hüznünü yaşıyorum 1 buçuk aya yaklaşmış olmamıza karşın. Maddi kıymeti geçtim, sorun değil diyelim bir biçimde. Ancak manevi bedeli yüksek benim için hatıra olan anneannemden kalan mücevherler olduğu için Vilayet Emniyet Müdüründen yardım istiyorum. Hala yakalanmadı 1 buçuk aya yaklaşmasına karşın. Onların yakalanıp adalete teslim edilmesini istiyorum’ diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu