Yaşam

Konuşması ortalığı karıştırdı: MasterChef Alican rahatsızlığı nedeniyle yarışmadan mı çekiliyor?

Her bölümü şiddet dolu ve zorlu olan MasterChef’in yeni bölüm fragmanı sosyal medyaya damgasını vurdu. Rahatsızlığı nedeniyle ayda 8 iğne yaptırdığını belirten Alican’ın yarıştan çekildiği için bu konuşmayı yaptığı iddiası yangını körükledi.

MasterChef’in en tanınan yarışmacılarından Alican, yarıştaki gerginlik ve rahatsızlığı nedeniyle bir süredir zorlu bir süreçten geçiyor.

Özellikle yarışmanın gergin anlarında hastalığı tekrarlayan ve izin alarak enjeksiyon yaptırmaya giden Alican, daha önce doktorunun kendisine yarıştan çekilip gerilimsiz bir hayat yaşaması tavsiyesinde bulunduğunu açıklamıştı.

Kavga ve tartışmaların yemek yapmaktan daha yoğun olduğu MasterChef’te zor anlar yaşayan Alican, özellikle dün akşam yayınlanan bölüm yayınında sıkıntı yaşarken, yeni bölüm fragmanındaki konuşması da ortalığı karıştırdı.

Bu akşam yayınlanacak 136. bölüm fragmanında bir bölümü sunulan Alican’ın telaffuzlarını, sosyal medyada ‘Yarışmadan çekiliyor mu?’ gibi sorular takip ediyor. algısını yarattı.

“Odaklanamıyorum. Ne yapacağımı şaşırıyorum. Bebekliğimden beri var. Atak sırasında kullanabileceğim iğneler yapmaya başladılar. Ayda 8 iğne yapıyorlar.”

“Birçok doktora gittim. Bana işimi bırakmamı söylediler. Çok stresli bir durum ve ataklar devam ediyor. Belli bir yaştan sonra bırakamıyorsun.”

Bakalım iddialar doğru çıkacak mı ve Alican yarışmadan çekilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu