Haber

İzmir Beşiktaş Taraftarlar Derneği tarihinde bir ilki kadın başkan adayıyla yaşıyor

– İzmir Beşiktaş Taraftarlar Derneği, kadın lider adayıyla tarihinde bir ilki yaşıyor.

İZMİR – İzmir Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nin ilk kadın başkanı olmaya hazırlanan Özlem Tezişçi Çeviren, “32 yıllık derneğimize 15 yıldır üyeyim. Yıllarca yöneticilik yaptım. Genel sekreter olarak görevime devam ediyorum. Derneğimizin ilk kadın başkan adayıyım.”

İzmir Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nin 27 Ocak’ta Kültürpark İzmir Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek kongresi öncesinde başkanlığa adaylığını açıklayan Hasret Tezişçi Çeviren, İzmir Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nin ilk kadın lider adayı oldu. Derneğin birçok yerinde görev yapan ve 15 yıldır üye olan 39 yaşındaki Özçeviren, yönetiminde çok yetkin Beşiktaşlıların bulunduğunu belirterek, “Yapacağımız çok güzel projelerimiz var. Onlarla birlikteyiz. Sosyal medyada ve dijitalde çok başarılı arkadaşlarımız var. Derneğin tüm dijital sayfalarını, tüm dijital bağlantılarını çok iyi görüyoruz.” “Bunu bu şekilde değerlendirip daha iyi yerlere taşıyıp mobil uygulamalar oluşturacağız. Bununla üyelik ücretleri, üyelik, üyelik formları gibi her şeyi üyelerimiz için kolaylaştıracağız” dedi.

“Beşiktaş’ı yeni şubelerle buluşturacağız”

Doktorlardan oluşan yönetim kurulu üyeleriyle değerli projelere imza atacaklarını belirten Çeviren, “Her yıl 1.903 çocukla iletişime geçip onlarla ücretsiz göz taraması yapacağız. Müdahale gereken durumlarda müdahale edeceğiz. Yine” dedi. Derneğimizde çok başarılı akademisyenlerimiz var. Bunlarla Beşiktaş Üniversitesi öğrencilerine daha da yakınlaşacağız. Kendimizi yenilemek için böyle bir adaylığı her zaman düşündük. Umarım başarılı oluruz. Yönetim kurulu listemi hazırlarken, Önceliğim Beşiktaş için projeler yapmak ve Beşiktaş’a yeni şubeler kazandırmaktı. Daha önceki yıllarda da bunun üzerinde çalışmıştım. Şimdi bunların hepsini hayata geçirmek istiyorum. Şubeler var ama 2-3 şubede ciddi olarak çalıştık. Başarılı olursak Beşiktaş’a birkaç şube kazandıracağız ve bunları yönetim kurulundaki isimlerle destekleyerek İzmir’de de sürdüreceğiz” dedi.

“İlk kez iki adayla seçim yapılıyor.”

Derneğe başkan adayı olma düşüncesinin yeni bir durum olmadığını dile getiren Özlem Tezişçi Çeviren, “Beşiktaş ya da İzmir Beşiktaş Taraftarlar Derneği sadece futboldan ibaret değil. Ya da futbol sadece erkeklerin bildiği bir şey değil. Benimle ve Çevremde bu liderlik adaylığımı destekleyen birçok kadın var, futbolu seven çok sayıda kadının olduğunu fark ettik. Bu süreçte bana çok destek oldular. İzmir’de yaşayan ve derneğe üye olmayan tüm Beşiktaşlı kadınları derneğe üye olmaya davet ediyorum. Derneğimizin üyeleri. Hepsiyle birlikte çok güzel projelere imza atacağız. Kadınlar her zaman birlik ve bütünlüğün simgesidir. Herkesi bekliyoruz. “Onları bir araya getireceğiz. El ele vererek Beşiktaş için çok güzel şeyler yapacağımıza eminim. Bu, bu dernekte bir ilk. İlk kez iki adayla seçim yapılıyor. Bu yüzden onlara oy vermelerini bekliyorum. Herkesi oy kullanmaya bekliyorum” diye sözlerini tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu