Haber

İYİ Parti Üyesi Bahadır Erdem: Mehmetçiğimizden uzak durun

İYİ Parti Genel Yürütme Kurulu üyesi Bahadır Fazilet, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Gazze’ye müdahale daveti ile Gelecek ve Saadet partilerinin takviye duyurusuna sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Erdem açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Siyasi popülizm uğruna Gazze’de Türk askerinin canını, kanını dökmek isteyen bir zihniyeti ne bu ülkenin devlet aklı, ne de millet kabul edecektir! Uygurlar bu duruma sessiz kalırken sessiz kalan sözde “Milliyetçi” zihniyet Türkler katlediliyor, ülkemizi Ortadoğu bataklığına sürüklemek istiyor, önce onları alalım. “Mehmetçiklerimizden uzak durun! Ordumuz 100 yıldır Misak-ı Milli’yi başarıyla koruyarak milliyetçiliğini sözde değil özünde sürdürmektedir!”

Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Eğer 24 saat içinde ateşkes sağlanamazsa, saldırılar durmazsa, mazlumların üzerine bomba atılmaya devam edilirse Türkiye hızla devreye girip gereğini yapmalıdır” dedi. tarihi, insani ve dini sorumlulukları gereği gereklidir.”

Saadet Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da Bahçeli’ye destek verdi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu