Yaşam

Gönül Ağrısı Yok mu? TRT’de yayınlanan Heart End dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

TRT 1 ekranlarının dikkat çeken yapımlarından biri olan Yürek Çıkmazı gündemin öne çıkan dizilerinden biri oldu. Her sahnesiyle sosyal medyada gündem oluşturan yapım, her salı akşamı seyirci karşısına çıkıyor. Kalp Kırıklığı dizisi 28 Mart Salı günü TRT yayınında yer almadı. Yapımın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı da merak konusu oldu. Heartbreak bu gece mi, değil mi? Gönül Çıkıyor yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Detaylar burada…

Yürek Çıkmazı 1 Kasım 2022 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayına başlamıştır. Altın Sinema imzalı yapım kısa sürede dikkatleri üzerine çeken dizilerden olmuştur.

Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta gibi isimlerin rol aldığı yapım sosyal medyada sık sık gündem oluyor.

Acımasız bir babayla yaşamak zorunda kalan aile bireylerinin öyküsünü ekranlara taşıyan Yürek Çıkmazı, salı akşamları izleyicisiyle buluşuyor.

Atike Hınçlıer’in 2018 yılında yayınlanan türünün tek örneği romanından uyarlanan Yürek Çıkmazı, 28 Mart Salı günü TRT yayınında yayınlanmadı.

18. bölümüyle ekrana gelmesi beklenen dizinin yayın akışında yer almaması izleyicilerin dikkatini çekti.

Gönül Çıkmazı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

28 Mart’ta yeni bölümüyle ekrana gelmesi beklenen Kalp Kırıklığı bu hafta yayınlanmayacak. Yapımın neden yayınlanmadığına dair kanal tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Heart End’in yeni bölümü 4 Nisan Salı günü yayınlanacak.

Kalp Kırıklığı 18. Bölüm Fragmanı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu