Haber

Edirne’den bir kesit

Keşan’da Sera Kooperatifi (Serakoop) kuruldu.

Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, belediye bünyesinde üçüncü kooperatifi kurduklarını belirtti.

İzzetiye Mahallesi’nde kurdukları seralarda üreticilerle birlikte Serakoop’un kurulması için gerekli çalışmalara başladıklarını belirten Helvacıoğlu, “Tarıma ve tarımsal üretime büyük önem veren ve üretimde çeşitliliği artıran anlayışımızla üreticilerimizin yanındayız. . Birlikte yakalayacağız.” terimleri kullandı.

Keşan 70 kişilik grupla temizleniyor

Keşan Temizlik Müdürlüğü’nün 70 çalışanı tarafından temizleniyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Önder Mustafa Helvacıoğlu liderliğinde “Temiz Şehir Keşan” sloganıyla yürütülen temizlik çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Müdürlüğün 70 çalışanı, 11 mahallede 14 araç yardımıyla çalışmalarını yürütüyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Temizlik İşleri Müdürü Gökhan Yılmaz, evsel atıkların toplanmasından sokakların temizlenmesine ve çöp konteynırlarının dezenfekte edilmesine kadar tüm çalışmaları planlı bir şekilde yürüttüklerini belirtti.

Rutin işlerin yanı sıra ilçe halkından gelen talepleri de değerlendirdiklerini belirten Yılmaz, “Parkların, pazar yerlerinin ve ana arterlerin temizliğini düzenli olarak yapıyoruz. Temizlik hizmetleri yerel yönetimlerin en önemli görevlerinden biri. 24 saat çalışıyoruz. Temiz ve sağlıklı bir şehir hedefiyle günün her saatinde insanımızın hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamını sürdürebilmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz” dedi. terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu