Haber

Depremde hasar gören binada kurtarılmak istenen kedi 14’üncü kattan düştü.

Ağır hasarlı binada kurtarılmak istenen kedi 14. kattan aşağı atladı… O anlar kamerada.

Adana’da depremde ağır hasar gören bir binanın 14’üncü katında mahsur kalan kedi kurtarılmaya çalışırken aşağı atlayarak yaralandı.

ADANA – Adana’da depremde ağır hasar gören bir binanın 14’üncü katında mahsur kalan kedi kurtarılmaya çalışırken aşağı atlayarak yaralandı.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde Adana şehir merkezinde 11 bina yıkılırken, 8 bin binanın yıkılmasına karar verildi. Çukurova ilçesine bağlı Huzurevleri Mahallesi’nde bulunan Aybaba Apartmanı, depremde ağır hasar gördüğü için yıkılması emredilen yapılardan biri oldu. Bu nedenle bina boşaltıldı. Binanın 14’üncü katında yıkılmayı bekleyen bir kedinin mahsur kaldığının ortaya çıkması üzerine hayvanseverler harekete geçti. Durumun bildirilmesi üzerine hevesli hayvan kurtarma ekipleri daireye giderek kediyi kurtarmak istedi. Koltuğun altına saklanan kedi paniğe kapıldı ve açık pencereden dışarı çıktı. Gönüllüler tarafından bir süre sonra yakalanan kedi, kafese konulduğunda tekrar kaçtı ve bu kez pencereden atladı. Aşağıda bekleyen bir kişi metrelerce yükseklikten düşen kediyi yakalamaya çalıştı ancak başarılı olamadı. O anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Ağır yaralanan kedi, tedavi için veteriner kliniğine götürüldü. Kedinin hayatının tehlikede olduğu öğrenildi.

golovaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu