Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Samsun klibi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medya hesabından paylaşılan Samsun klibi büyük beğeni topladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sosyal medya hesabından “Milli Mücadele’nin ilk adım kenti Samsun, ‘Türkiye Asrı’na damgasını vurmaya hazır” başlıklı bir klip paylaşıldı. Klip kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Erdoğan’ın paylaştığı klipte açılışını yapacağı projeler gösterildi. Samsun’un tarihi ve doğal güzelliklerinin gösterildiği klipte, yatırımlarla ilgili özet olarak şu bilgiler veriliyor:

“Hastane, okul 9 bin 563 konut (10,1 milyar lira yatırım), 9 farklı bölgede 1,8 milyon metrekare kentsel dönüşüm, 6 millet bahçesi (1 milyon 122 bin metrekare), Vezirköprü Devlet Hastanesi, Asarcık-Kavak yolu. Tarihçe Kurt Köprü Yolu (2 milyar 940 milyon TL), Samsun Üniversitesi Ballıca Yerleşkesi Özdemir Bayraktar Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi.”

Klipte Atatürk Anıtı, Bandırma Vapur Müzesi, Saathane Meydanı, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, Şahinkaya Kanyonu, Samsunspor Stadı ve TEKNOFEST KARADENİZ’den görüntüler yer aldı.

4 dakikalık klip, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Samsun’umuza kazandırdığımız bu eserler Türk asrına armağan olsun” sözleriyle sona eriyor. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu