Yaşam

Çankayalıların İkinci Evi

Çankaya Belediyesi’ne yönelik hobi ve meslek edindirme kursları Çankaya Konutları’nda tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşlar ilgi alanlarına göre seçtikleri onlarca farklı kurs ile sosyalleşirken hobilerini de geliştirme fırsatı buluyor.

Çankaya Konutları’ndaki kurslar vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor. Hem hobi hem de meslek edindirme kurslarından dilediği alanı seçen vatandaşlar sosyalleşme imkanı sunan kurslarda kendilerini geliştiriyor.

Çankaya Belediyesi tarafından ücretsiz olarak verilen bu hizmetten yararlananlar, ilgi alanlarına göre onlarca kurs arasından seçim yapma şansına sahip oluyor. 26 Çankaya Evleri’nde işaret dili eğitiminden kağıt, rölyef ve dijital fotoğrafçılığa, heykelden dans ve müzik kurslarına, sağlıklı beslenme eğitiminden resim kurslarına kadar onlarca farklı branşta kurslar düzenleniyor. Kursiyerler seçtikleri alanda uzman öğretmenler eşliğinde eğitim alıyor.

Meslek kurslarının da ücretsiz olarak sunulduğu Çankaya Konutları’nda emlak danışmanlığı, web tasarım, autocad operatörü, grafik tasarım, bilgisayar destekli 3D grafik tasarım, kasiyer, çocuk bakım elemanı, bilgisayarlı muhasebe gibi eğitimler kapınızı açıyor. kursiyerlere iş bulmak. da açılır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu