Haber

Bursaspor’dan “Amed gibisi yok Bursaspor’a selam olsun” diyen Bahçeli’ye jest

MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, MHP Nilüfer İlçe Başkanı Levent Karakoç ve beraberindeki heyet Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerini ziyaret etti.

Bursaspor Yönetim, kulübü ziyarete gelen MHP Nilüfer İlçe Başkanı Levent Karakoç ve beraberindeki heyete MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin isminin yazılı olduğu forma hediye etti. MHP heyeti yarın Bahçeli’ye formayı vereceklerini söyledi.

“GENEL BAŞKANIMIZIN SELAMINI GETİRDİM”

Futbolcularla bir araya gelerek galibiyetten dolayı tebriklerini ileten MHP Bursa İl Teşkilatı, bundan sonraki maçlar için de başarılar diledi. Kalkancı, “Size Cumhurbaşkanımızdan selamlarımı iletiyorum. Yarın inşallah selamınızı ve hediyelerinizi kendisine götüreceğim. Tekrar tebrik ediyorum. Azminiz ve inancınız bize, şehrimize ve taraftarımıza umut oldu. İnşallah. Bursaspor bu azim ve umutla hak ettiği yerlere ulaşacaktır.Ne yapalım geliyorsa sonuna kadar yanınızda ve arkanızda olmaya devam edeceğiz.”

16 NUMARALI BAHÇE CEKETİ

Bursaspor Lideri Ömer Furkan Banaz ve yönetim kurulu, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin adının yazılı olduğu 16 numaralı formayı MHP heyetine hediye etti.

BAHÇELİ, “BURSASPOR TARAFTARLARINI TEBRİK EDERİM AMED İSİMLİ YER YOK” DİYOR

MHP lideri Bahçeli, partisinin haftalık küme toplantısında, “Geçen hafta sonu Bursaspor ile Diyarbakırspor arasında oynanan futbol maçında tribünlerden sallanan görüntülerin sporun ahlakına ve doğasına aykırı olduğunu hepimiz biliyoruz. , Amed diye bir yer yok burada Amedspor’dan söz edilemez.Sizi selamlıyorum, milli duruşlarından dolayı kutluyorum.Bölücülerin stadı tahrik etmesi bir kere cinayettir, rezalettir.Kürt kökenli kardeşlerim Ayrılıkçı teröristler başkadır. Düşmanlık tohumları ekmeye kalkan herkes, kesilmesi gereken bir çıbanın başıdır. TFF’nin gelişmeler karşısında atıl ve aciz olduğu yönündeki görüşleri dinlenmemiştir.” Türk sporu bir dostluk ve kardeşlik vahasıdır. Futbol sahalarında kaos yaratmayı düşünmek, gelecek nesillere yapılacak en büyük kötülüktür. Buna müsamaha göstermeyeceğiz, oyuna gelmeyeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu