Ekonomi

Bulls GSYO, Sanko Yatırım Menkul Değerler’i satın aldı

Bulls Kurumsal Sermaye Yatırım İştiraki (Bulls GSYO) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akkaya, Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) onayının ardından Sanko Holding’in finansal piyasalarda faaliyet gösteren şirketi Sanko Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’yi satın aldı.

İşlemin tamamlanmasının ardından açıklama yapan Kemal Akkaya, “Sermaye piyasaları ve girişim sermayesi alanlarındaki tecrübelerimizi birleştirerek sektörün liderlerinden biri olacağız. Amacımız müşterilerle tanışmada liderliği üstlenmek” dedi. finansal getiri ve hizmet kalitesi beklentileriyle sermaye piyasasının seçkin, güvenilir kurumları arasında kalıcı olmaktır.”

“ANA AMACIMIZ KALİTE GÜVENCE SEVİYESİNE ULAŞMAK”

Sermaye piyasası ürün gamındaki tüm faaliyetlerini müşteri, çalışan ve düzenleyici kurumların ortak paydasını dikkate alarak aktif ve şeffaf bir şekilde sunacaklarını belirten Akkaya, “Müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak, verimliliği artırmak , maliyetleri azaltın, memnuniyeti artırın ve uluslararası kabul görmüş bir kalite güvence seviyesine ulaşın.” “Bu bizim ana hedefimizdir” dedi.

SANKO YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. HAKKINDA

2001 yılında kurulan Sanko Yatırım Menkul Bedeller A.Ş., geniş yetkili bir aracı kurum olarak süreç aracılık, portföy aracılık, yatırım danışmanlığı, bireysel portföy yönetimi, halka arz aracılık ve sınırlı saklama hizmetleri sunmaktadır. Söz konusu süreçlere ilişkin yetki belgeleri bulunan şirketin merkezinin İstanbul’da olduğu ve sermayesinin 45 milyon TL olduğu belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu