Haber

Bomba tezler: İmamoğlu ‘seçilirse siyasi hayatım biter’ diyor! bilinmeyen planları var

Millet İttifakı’ndaki adaylık krizi her geçen gün derinleşirken, Türk siyasetinde kimin aday olacağı tartışmaları gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

Savcı Sayan, A Haber ekranlarına yaptığı açıklamalarda, Meral Akşener ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun karşılıklı blöf yaptığını, İmamoğlu ve Akşener’in adaylıkla ilgili gizli planları olduğunu belirtti.

Akşener’in Kılıçdaroğlu’nun adaylığını asla kabul etmeyeceğini ifade eden Sayan, Akjşener’in desteklediği İmamoğlu’nun, ” Kılıçdaroğlu bana takıntılı. Kılıçdaroğlu seçilirse siyasi hayatım sona erer.söylediğini iddia etti.

İmamoğlu’nun tek kurşunu var. O da Akşener’le aday.”Sözleri kullanan Savcı Sayan “Bu seçim, Avrupa’dan aferin bekleyenler ile Anadolu’dan aferin bekleyenler arasında olacak.”söz konusu.

Savcı Sayan’ın ifadeleri şöyle;

ÇOK FAZLA BLÖF YAPIYORLAR

İYİ Parti, İmamoğlu’nu aday gösterecek. Kılıçdaroğlu ve Akşener birbirlerine blöf yapıyorlar. Kılıçdaroğlu “Ben aday olmayayım, İmamoğlu da olmasın. Abdullah Gül’ü aday yapalım”diyebilir.

İMAMOĞLU “POLİTİK HAYATIMIN SONUNDA OLACAK” DİYOR

Kılıçdaroğlu adaylığını açıklarsa Akşener bunu asla kabul etmeyecek ve İmamoğlu’nu aday yapacaktır. Bunun için büyük bir mücadele var. İmamoğlu “Kılıçdaroğlu bana kafayı takmış durumda. Kılıçdaroğlu seçilirse siyasi hayatım biter.”diyor.

‘KILIÇDAROĞLU’NU SÜRÜYORLAR’

İmamoğlu’nun tek kurşunu var. Akşener ile de adaydır. Akşener, İmamoğlu’nu bağımsız aday yapacak. Kılıçdaroğlu’nu tahrik ediyorlar. Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladığında Kılıçdaroğlu’nun 6. masada oyun değiştirici olduğunu iddia edecekler.

‘TÜRK MİLLETİYLE OYNUYORLAR’

İmamoğlu birçok şehri geziyor, geziyor. Neden dolaşıyor? Oraya gidip Kılıçdaroğlu’na oy vermek istiyor mu? Kılıçdaroğlu ve Akşener Türk milletiyle oynuyor.

‘BU SEÇİM AVRUPA’NIN BEKLEDİĞİ İLE ANADOLU’NUN BEKLEDİĞİ HALK ARASINDA OLACAK’

Seçim tarihini açıklayın, adayı açıklayacağız dediler. Aday nerede? Bu seçim Avrupa’dan aferin bekleyenler ile Anadolu’dan aferin bekleyenlerin ortasından geçecek.

‘AKŞENER KAPIDAN GİRİLEMEZ’

Kılıçdaroğlu başkan olursa Akşener falan kapıdan giremez. Siyasi komploları meşhurdur.

kadisehriajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu