Haber

Başkan Büyükkılıç Gençlerle Sohbet Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, gençleri daha donanımlı ve sosyal kılmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Önder Büyükkılıç, TOKİ Genç KAYMEK Tesislerini ziyaret ederek yaz kurslarında okuyan kursiyerlerle sohbet etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim alanındaki amiral gemisi olan KAYMEK Gençlik Tesisleri’nde sık sık gençlerle buluşuyor. Başkan Büyükkılıç, bu kez TOKİ Genç KAYMEK Tesisleri’nde incelemelerde bulunarak, KAYMEK Tesisi’nden hizmet alan kursiyerlerle sohbet etti.

Gençlerle sıcak ve samimi sohbet eden Başkan Büyükkılıç, sporBüyükşehir Belediyesi’nin kültür ve kültür alanlarında gelişimlerine katkı sağlamak adına birçok hizmetlerinin olduğuna değindi.

Başkan Büyükkılıç, tüm tesislerin gençlerin yoğun ilgisiyle dolup taşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu ilgi bizleri daha çok hizmet üretme konusunda motive ediyor. Tüm kurum ve kuruluşlarla dayanışma içerisinde gençlerimizin donanımlı hale gelmesi için çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyemizin organizasyonları.”

Öğrencilere ‘iyi tatiller’ dileyen Büyükkılıç, “Öncelikle iyi tatiller dilerim. Emek başarıyı getirir. Sosyal yönünüz zenginleşir. Yazı verimli geçirdiniz ve sezona başladığınızda ‘Ben İyi ki bu kursa gitmişim. İyi ki bu dersleri almışım. İyi ki yeni arkadaşlar edinmişim” diyorsunuz. Yaptığınız işi seviyorsanız keyif alırsınız” dedi.

Lider Büyükkılıç ise tesiste verilen eğitimlerle ilgili yetkililerden detaylı bilgi alırken kursiyerlerin talep ve tekliflerini bizzat dinledi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu