Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi Yolları Tek Tek Yeniliyor

Kent içi trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalar yürütmeye devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın’ın farklı noktalarında eş zamanlı olarak planlı ve hızlı bir şekilde yol yapım çalışmalarını yürütüyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube ekipleri, Kuşadası ilçesindeki Şükrü Küçük Caddesi’ni yenileyerek kullanıma açtı.

Şükrü Küçük Caddesi yenilendi
Kuşadası Şükrü Küçük Sokak’ta vatandaşların yaşam konforunu artırmak amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlandı. Çalışmaların ardından gruplar sokağa çıktı; şerit çizgileri ve yol işaretlemeleri yapılarak yayalar ve sürücüler için daha konforlu hale getirildi. Aynı zamanda kaldırımlar da yenilenerek yayaların hizmetine açıldı.

Başkan Çerçioğlu’na hizmetleri için teşekkür ederiz
Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte vatandaşların hizmetine sunulan yol, mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Caddenin daha çağdaş bir görünüme kavuştuğunu belirten vatandaşlar; Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu’na yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu