Ekonomi

Alnus Investment Dünyayı Önünüze Getiriyor

Artık Alnus Investment farkıyla yatırımcılar ABD, Avrupa ve Asya borsalarında işlem yapabilmektedir.

Son yıllarda küresel ekonomide büyüme beklentisi, tanınmış şirketlere yatırım yapma isteğini artırmış görünüyor. Finansal piyasalardaki bu ümit verici seyir, küresel canlanmanın en değerli göstergesidir.

Bu durumdan yola çıkan Alnus Yatırım, yatırımcılara dış piyasalarda işlem yapmalarını sağlayan yeni fırsatlar sunmaktadır. Böylece yatırımcılar, yatırım amaçlarına ve risk toleranslarına uygun yatırım araçlarını seçerek yatırım stratejileri oluşturabileceklerdir.

Alnus Yatırım bu amaçla hizmet kalemlerine yenilikçi bir enstrümanı yerleştirerek küresel piyasalarda işlem yapmak ve farklı bir bakış açısıyla hareket etmek isteyen yatırımcılara kolay ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Küresel Pazarlarda Fırsatlar

Alnus Yatırım ile uluslararası pazarlara açılmak artık çok kolay. “Global Piyasalardaki Fırsatları Keşfet” mottosuyla yola çıkan Alnus Investment, yatırımcılara canlı sohbet üzerinden hızlı ve ücretsiz hesap açma kolaylığı sunuyor. Önceden tanımlanmış 100.000 $’lık deneme hesabıyla yatırımcıları küresel pazar deneyimini keşfetmeye davet ediyor.

Portföylerini çeşitlendirerek, hisse senedi, ETF, emtia, vadeli işlem sözleşmeleri gibi birçok sermaye piyasası aracına yatırım yapma ve dünyanın yüzlerce tanınmış şirketine ortak olma fırsatı ile dünya çapında tanınmış yüzlerce şirkete ortak olabilirler. – ünlü şirketler.

Yatırımcılar her adımda güvende

Alnus Yatırım’ı tercih eden yatırımcılar, hızlı komuta altyapısı ile güçlü bir araştırma ve analiz temeli kazanıyor. Dijital kanallar ve uzman ekip ile 5 gün 24 saat kesintisiz iletişim halinde olan yatırımcılar, Alnus Yatırım farkıyla dünya borsalarında güvenle işlem yapma imkanına sahip oluyor.

Alnus Yatırım, yatırımcılarının uluslararası piyasalarda attıkları her adımda güvenilir ve destekli bir yatırım deneyimi yaşamaları için yanında yer almaktadır.

ALNUS YATIRIM HAKKINDA

Alnus Yatırım, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Altınbaş Holding’in kurucularından Nusret Altınbaş liderliğinde kurulmuştur.

“Güvenilir, ilkeli ve kusursuz hizmet almak tüm yatırımcıların hakkıdır” sloganıyla yola çıkan Alnus Yatırım, yatırım araçları pazarına getirdiği yeniliklerle öncü; etik anlayış ve çalışma prensibi ile örnek; global pazarlarda sahip olduğu pazar payıyla tanınan bir marka olmayı hedeflemektedir.

Hisse Senetleri, Viops, yapılandırılmış türevler, borçlanma araçları, forex, tahvil, Eurobond gibi çok çeşitli çalışmalarda; yatırım danışmanlığı, araştırma, halka arz ve kurumsal finansman gibi yatırımcılara yönelik hizmetleriyle; Yurt içi ve yurt dışı piyasalarda en hızlı komuta kanallarını kullanarak yatırımcıların yatırım kararlarında aracılık görevini sürdürmektedir. Yatırımcılarına Türkiye’nin her yerinden ulaşabilecekleri fırsatlar sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu