Haber

Adana’da otogar görevlisini öldürenlerin tutuklu sayısı 10’a yükseldi

ADANA’nın Yüreğir ilçesinde gasp talebinde bulunduğu iddia edilen kişilerle çıkan tartışmada tabancayla öldürülen otogar görevlisi Göksel Onmaz (56) ile ilgili soruşturmada tutuklu sayısı 10’a yükseldi.

İddiaya göre Yüreğir Otogarı’nda kadrolu olarak çalışan Göksel Onmaz, Vural Çural Güçlü’nün (31) bir süre önce Ömer Y.’ye (49) devrettiği işyeri için her iki taraftan 500 bin lira haraç istedi. Güçlü ve Ömer Y. parayı vermeyi reddedince Onmaz, “Sizin burada ekmek yemenize izin vermem” tehdidinde bulundu. Tehdit sonrası Güçlü ve 6 arkadaşı, 12 Temmuz’da Onmaz ile görüşmek istedi. Bu sırada çıkan tartışma, kargaşaya dönüştü. Güçlü’nün arkadaşları Hayrettin Karaoğlu (26), Oğuzhan Biçer (25) ve Yusuf Zeren (21) tabancayla Onmaz’a ateş etti. Göksel Onmaz hayatını kaybederken, zanlılar kaçtı. Onmaz’ın tabancayla vurulduğu anlar kameralara yansıdı.

TARTIŞMA KÜFÜRLE BAŞLADI Polis, Ceyhan ilçesinde bir evde saklanırken kaçan 3 zanlıyı yakaladı. Güçlü ile kavga ettikleri belirlenen Fırat Şen (21), Muhammet Kaş (22) ve Cengiz Akarmut (32) Yüreğir ilçesinde gözaltına alındı. Polis soruşturmalarında; Göksel Onmaz’ın küfür ettiğini iddia eden ve tartışmaya neden olan 7 zanlı tutuklandı.

Operasyonda olayla ilgili olduğu belirlenen Fikri Can Avcı (25), Anıl Gündüz (35) ve Serdar Baksi (47) de gözaltına alındı. Onun sözleriyle; Olayı anlamadıklarını belirten 3 zanlı, hemen tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Batıkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu